Још један Хрват у Радничком - по трећи пут

Б92 пре 22 дана
Још један Хрват у Радничком - по трећи пут

Искусни хрватски ватерполо репрезентативац Јосип Врлић потписао је уговор са Радничким, саопштио је клуб из Крагујевца.

Врлић ће по трећи пут у каријери играти за Раднички. "И у 40. години Врлић наставља да игра на врхунском нивоу, што је потврдио током ове сезоне наступима за загребачку Младост у Лиги шампиона, али и играма у капици репрезентације Хрватске, са којом је и даље један од најважнијих играча на највећој медјународној сцени. Горостасни центар из Ријеке био је једна од кључних карика генерације која је Хрватској донела сребрну медаљу на Олимпијским играма у Паризу

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »