"Podgorica je pogrešila" Dodik poručio da je na strani Srbije

Večernje novosti pre 20 dana
"Podgorica je pogrešila" Dodik poručio da je na strani Srbije

PODGORICA je pogrešila jer je zabrana ulaska državljanima Srbije nešto što je nepotrebno i nije dobro, rekao je predsednik SNSD Milorad Dodik i istakao da je na strani Srbije.

Foto: B. Zdrinja Dodik je naveo da razume da je Srbija preduzela recipročne mere, naglasivši da iživljavanje prema Srbiji od svih u okruženju mora da prestane. - Samim tim i Podgorica koja nije oklevala da se na taj način u ovim danima pokuša tako odnositi prema građanima Srbije. Da li se neko njima sviđa ili ne sviđa to je neko drugo pitanje - rekao je Dodik u Sankt Peterburgu novinarima iz Republike Srpske. Ako su ljudi ranije bili na listama lica kojima je

Povezane vesti »

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »