Putin otkrio šta bi rekao ako bi bio potpisan mir sa Ukrajinom

B92 pre 21 dana
Putin otkrio šta bi rekao ako bi bio potpisan mir sa Ukrajinom

Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je da bi prilikom potpisivanja mirovnog sporazuma sa Ukrajinom mogao i trebalo da kaže: "Hvala Bogu što je sve gotovo."

Putin je u razgovoru sa rukovodiocima međunarodnih novinskih agencija u okviru SPIEF-a. "Što se tiče onoga što bismo mogli da kažemo jedni drugima ako dođemo do kraja sukoba, bar bismo mogli i trebalo da kažemo: 'Hvala Bogu što je sve gotovo'", rekao je Putin tokom sastanka. Putin je izjavio i da Rusija nikada nije odbijala kontakte sa evropskim državama i da je za obnovu dijaloga dovoljna inicijativa sa evropske strane. "Mi ne odbijamo kontakte sa predstavnicima

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »