"Ljudi, to je to, da se opraštamo polako", oglasio se Milan Kalinić pošto je doživeo veliki šok

Telegraf pre 20 dana  |  Telegraf.rs
"Ljudi, to je to, da se opraštamo polako", oglasio se Milan Kalinić pošto je doživeo veliki šok

Glumac i voditelj Milan Kalinić oglasio se na Instagramu gde je podelio sa pratiocima nesvakidašnju stvar koja mu se dogodila u prodavnici.

On je svojom pričom nasmejao pratioce. Glumac je na kasi imao malu neprijatnost što ga je nasmejalo. Naime, prodavačica ga je pitala da li je penzioner: - Sad sam bio nešto da kupim i dođem na kasu, plaćam, a žena koja radi na kasi me pita: "Da li imate penzionersku karticu?". Nema ljudi, to je to, polako da se opraštamo. Kucamo na vrata zaboravljenih asova. E majku ti, penzionersku, sledeće što očekujem da me pitaju jeste: "Izvinite gospodine, jeste li obezbedili

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »