"Ljudi, to je to, da se opraštamo polako", oglasio se Milan Kalinić pošto je doživeo veliki šok
Telegraf pre 20 dana | Telegraf.rs

Glumac i voditelj Milan Kalinić oglasio se na Instagramu gde je podelio sa pratiocima nesvakidašnju stvar koja mu se dogodila u prodavnici.
On je svojom pričom nasmejao pratioce. Glumac je na kasi imao malu neprijatnost što ga je nasmejalo. Naime, prodavačica ga je pitala da li je penzioner: - Sad sam bio nešto da kupim i dođem na kasu, plaćam, a žena koja radi na kasi me pita: "Da li imate penzionersku karticu?". Nema ljudi, to je to, polako da se opraštamo. Kucamo na vrata zaboravljenih asova. E majku ti, penzionersku, sledeće što očekujem da me pitaju jeste: "Izvinite gospodine, jeste li obezbedili






