КЛС изрекао казне са Ф4 - најгоре прошао Партизан
Б92 пре 20 дана

Дисциплински судија КЛС-а изрекао је казне за инциденте током Фајнал-фора домаћег првенства, који је протеклог викенда одржан у Нишу.
Највише посла имао је након полуфиналног дуела Партизана и ФМП-а, у којем су санкционисани пре свега тренери оба тима. Ђоан Пењароја кажњен је са 8.400 динара због једне техничке грешке, као и додатних 14.400 динара због друге. Саша Никитовић, тренер ФМП-а, добио је исте казне за идентичне прекршаје као и његов колега из Партизана. Партизан ће, међутим, морати да плати и знатно већи износ. Црно-бели су кажњени са 240.000 динара због убацивања тврдог предмета












