"Više ne uzimam reket, skoro nikad": Rafaelu Nadalu nije muka od tenisa, drugo je u pitanju

Mondo pre 21 dana  |  Mladen Šolak
"Više ne uzimam reket, skoro nikad": Rafaelu Nadalu nije muka od tenisa, drugo je u pitanju

Španski teniski velikan Rafael Nadal, drugi najuspešniji igrač u istoriji, priznao je da više nikad ne igta tenis. "Skoro nikad ne uzimam reket", kazao je on u svom dokumentarcu na "Netfliksu", na kojem se emituje TV serija o njemu, pod imenom "Rafa".

Nadal je završio karijeru pretprošle godine i posle čak 23 sezone i 22 grend slema odlučio da je kraj. Ostao je upamćen kao kralj šljake i osvajač čak 14 trofeja na Rolan Garosu. Kada se osvrne, priznaje da oseća potpuni mir, jer više fizički nije mogao. "Nisam bio umoran od tenisa u celini, samo me je umorilo moje telo. Zaista sam voleo to što sam radio", priznao je Španac. Ovih dana se vraća Serena Vilijams u 45. godini. Da li će se vratiti i Rafa? "Ne verujem,

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »