Deep Purple objavili novi singl sa novog albuma ‘Splat!’

Balkan Rock pre 21 dana
Deep Purple objavili novi singl sa novog albuma ‘Splat!’

Deep Purple su predstavili novi singl pod nazivom Diablo, koji je još jedan u nizu najava za njihov predstojeći album Splat!, zakazan za izlazak 3. jula.

Ovaj trinaesti studijski album prati prošlogodišnji =1 i donosi energičan i moćan zvuk, koji je bend snimio uživo u studiju uz pomoć poznatog producenta Boba Ezrina. Singl Diablo donosi psihodelični i snažni rok prizvuk, a zanimljivo je da se na gitari pridružio i country zvezda Keith Urban. Frontmen Deep Purple-a, Ian Gillan, ističe da pesma slavi hrabrost da se izađe iz okvira i krene nepoznatim putem, što je poruka koja odražava duh albuma. Album Splat! biće

Balkan Rock »

Zabava, najnovije vesti »