Rasterećeno do slavlja: Stefan Negić ističe da odbojkaši na startu Lige nacija protiv Argenine nisu imale šta da izgube
Večernje novosti pre 10 dana

"ORLOVE" nikad ne optisuj. Odbojkaši su na startu turnira Lige nacija u Braziliji pokazali protiv favorizovane Argentine pokazali da nisu došli da statiraju, već da se bore, dokazuju i napreduju. I uspeli su da nadigraju favorizovane "gaučose" i matiraju ih posle četiri godine - 3:1. Srbe u petak (21.30) očekuje težak okršaj sa Belgijom.
FOTO: OSS - I pre dolaska u Brazil znali smo da nas očekuju dueli sa veoma jakim protivnicima. Protiv Argentine nismo imali šta da izgubimo, igrali smo rasterećeno, a oni su forsirali servis i dosta grešili. Mi smo se borili do poslednje lopte. Nismo pali ni kada u trećem setu nismo iskoristili jednu od dve meč lopte za 3:0. Nastavili smo da igramo svoju igru, da ne grešimo kao oni i bili smo dosta bolji. Moramo da budemo zadovoljni prikazanim i najvažnije je da












