Rasterećeno do slavlja: Stefan Negić ističe da odbojkaši na startu Lige nacija protiv Argenine nisu imale šta da izgube

Večernje novosti pre 10 dana
Rasterećeno do slavlja: Stefan Negić ističe da odbojkaši na startu Lige nacija protiv Argenine nisu imale šta da izgube

"ORLOVE" nikad ne optisuj. Odbojkaši su na startu turnira Lige nacija u Braziliji pokazali protiv favorizovane Argentine pokazali da nisu došli da statiraju, već da se bore, dokazuju i napreduju. I uspeli su da nadigraju favorizovane "gaučose" i matiraju ih posle četiri godine - 3:1. Srbe u petak (21.30) očekuje težak okršaj sa Belgijom.

FOTO: OSS - I pre dolaska u Brazil znali smo da nas očekuju dueli sa veoma jakim protivnicima. Protiv Argentine nismo imali šta da izgubimo, igrali smo rasterećeno, a oni su forsirali servis i dosta grešili. Mi smo se borili do poslednje lopte. Nismo pali ni kada u trećem setu nismo iskoristili jednu od dve meč lopte za 3:0. Nastavili smo da igramo svoju igru, da ne grešimo kao oni i bili smo dosta bolji. Moramo da budemo zadovoljni prikazanim i najvažnije je da

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »