Atraktivna navijačica Bosne "ukrala šou" na meču protiv Kanade
Telegraf pre 9 dana | Telegraf.rs

Odigrale su fudbalske reprezentacije Kanade i Bosne i Hercegovine neverovatan meč na startu Svetskog prvenstva, prštalo je na sve strane kada su u pitanju šanse, dok ništa manje atraktivno nije bilo ni na tribinama! Atmosfera na stadionu u Torontu podsećala je na najveće fudbalske hramove sveta, a, iako je Kanada igrala na svom terenu, tribine su bile obojene i u plavo i žuto, jer je bosanskohercegovačka dijaspora okupirala grad i napravila ambijent za pamćenje.












