Jezive poruke pre masakra: Drugovima pisao o upadu terorista u školu, pa pucao u one koji su mu bili najbliži!
Telegraf pre 3 dana | Telegraf.rs

Tokom tročasovnog obrazloženja presude roditeljima dečaka koji je počinio masovno ubistvo u OŠ „ Vladislav Ribnikar”, postupajući sudija Višeg suda u Beogradu i punomoćnica oštećenih porodica, advokatica Zora Dobričanin Nikodinović, otkrili su uznemirujuće detalje iz telefona maloletnika.
Analiza njegove komunikacije i poruka koje je slao vršnjacima u periodu koji je prethodio 3. maju 2023. godine potvrdila je da su roditelji grubo zanemarili njegovo psihičko stanje. Sudija je tokom izricanja presude citirao jednu od ključnih poruka koju je maloletni K.K. pre zločina poslao svom školskom drugu, a koja danas zvuči zlokobno: „Bilo bi zanimljivo da upadnu teroristi u školu pa da bežimo po školi” Kako je navedeno u sudnici, u telefonu












