Miran Fabjan zagrmeo: "Ono što se desilo, mislim da je kriminal..."

Telegraf pre 5 dana  |  Telegraf.rs
Miran Fabjan zagrmeo: "Ono što se desilo, mislim da je kriminal..."

Izuzetno zanimljive borbe gledali smo pre samo par dana na događaju UFC Freedom 250 u Beloj kući, a svoje mišljenje o ovom spektaklu dao je jedan od najpoznatijih regionalnih MMA boraca, Miran "Slo Roki" Fabjan.

On je takođe pomno ispratio sve što se dešavalo u Vašingtonu, gde je Telegraf bio na licu mesta, a gde je najveće iznenađenje bila pobeda Gejdžija nad Topurijom, koji je bio veliki favorit. Kaže Miran Fabjan da su borbe bile vrhunske, ali da ga je posebno iznenadilo ono što se desilo u meču za titulu u teškoj kategoriji. - Borbe su bile vrhunske, spektakl koji svet nije videlo. Šta je to pojeo Topurija, neverovatno, kako je momak hteo da nastavi, da nije video,

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »