„O tom potom“ akustični trio iz Čačka u GKC-u
Zoom UE pre 1 dan

UŽICE – O tom potom, popularni akustični trio iz Čačka na čijem se repertoaru nalaze obrade poznatih domaćih rok i pop pesama, nastupiće u Gradskom kulturnom centru u subotu 20. juna.
Početak svirke je od 21.30h, a ulaz je slobodan. Rezervacije stolova za ovaj događaj možete obaviti porukom na profile GKC na društvenim mrežama ili lično u klubu GKC-a











