Organizacija "IT Subotica 2030" nagradila najbolje đake završnih razreda

RTV pre 1 dan  |  RTV (Kristijan Takač)
Organizacija "IT Subotica 2030" nagradila najbolje đake završnih razreda

SUBOTICA - Organizacija "IT Subotica 2030" i ove godine je nagradila najbolje učenike završnih razreda srednjih škola. Pored đaka generacije nagrade su dobili i učenici koji su se tokom školovanja istakli svojim nastavnim i vannastavnim aktivnostima.

Đaci generacije, njih trinaest, kao i osam đaka koje je na osnovu konkursa izabrala stručna komisija, nagrađeni su od strane Organizacije "IT Subotica 2030" sa po 40 hiljada dinara. Kako su sami đaci istakli, od novčane nagrade je mnogo važnije to što njihov trud i rad nije ostao neprimećen. "Mislim da je ovakav događaj zaista potreban kao podrška mladima, jer ih postiče da se dalje razvijaju", kaže Ana Davčik, učenik generacije Tehničke škole "Ivan Sarić". "To nas

Subotica »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »