Bivši ministar povređen u teškoj saobraćajnoj nesreći u Bjelovaru

Telegraf pre 6 dana  |  Telegraf.rs
Bivši ministar povređen u teškoj saobraćajnoj nesreći u Bjelovaru

U noći između 18. i 19. juna, malo posle ponoći, u Bjelovaru se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj su dve osobe zadobile lakše telesne povrede, saopštila je Bjelovarsko-bilogorska policija.

Kako saznaje 24sata, jedna od povređenih osoba je i bivši ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić. Sve je počelo kada je 24-godišnji vozač teretnog automobila virovitičkih registarskih oznaka, krećući se Ulicom Jurja Haulika, stigao do raskrsnice sa Ulicom Andrije Kačića Miošića. Tamo se nije zaustavio na saobraćajni znak "stop" i nije propustio vozila koja su se kretala putem prvenstva prolaza, zvanično je objavila policija. Tom prilikom je oduzeo prvenstvo

Povezane vesti »

Ključne reči

Beograd, najnovije vesti »