Apel građana: Kraljevici potrebna funkcionalna česma

Glas Zaječara pre 1 dan  |  Ostaje da se vidi da li će
Apel građana: Kraljevici potrebna funkcionalna česma

Redakciji se obratio jedan od čitalaca našeg portala sa apelom da nadležni što pre osposobe česmu kod Sportske hale na Kraljevici, koja već duže vreme nije u funkciji.

Kako navodi, veliki broj građana svakodnevno koristi Kraljevicu za šetnju, trčanje i vožnju bicikla, a tokom letnjih meseci pijaća voda na ovoj lokaciji je neophodna. Foto: M.J. „Ulazimo u leto, a česma je i dalje van funkcije. Kraljevicu svakodnevno posećuju rekreativci, deca i porodice, pa smatram da zaslužujemo bar jednu ispravnu česmu sa pijaćom vodom“, poručuje naš čitalac. Ostaje da se vidi da li će nadležni reagovati na ovaj apel i rešiti problem koji muči

Glas Zaječara »

Regioni, najnovije vesti »