Apel građana: Kraljevici potrebna funkcionalna česma
Glas Zaječara pre 1 dan | Ostaje da se vidi da li će

Redakciji se obratio jedan od čitalaca našeg portala sa apelom da nadležni što pre osposobe česmu kod Sportske hale na Kraljevici, koja već duže vreme nije u funkciji.
Kako navodi, veliki broj građana svakodnevno koristi Kraljevicu za šetnju, trčanje i vožnju bicikla, a tokom letnjih meseci pijaća voda na ovoj lokaciji je neophodna. Foto: M.J. „Ulazimo u leto, a česma je i dalje van funkcije. Kraljevicu svakodnevno posećuju rekreativci, deca i porodice, pa smatram da zaslužujemo bar jednu ispravnu česmu sa pijaćom vodom“, poručuje naš čitalac. Ostaje da se vidi da li će nadležni reagovati na ovaj apel i rešiti problem koji muči










