Mladić se dvoumi da li da ode iz Srbije, ljudi mu brutalno odgovorili: "Imam 26 godina. Stanujem kao podstanar u Beogradu i nikad se nisam osetio kao kod kuće"
Blic pre 1 dan

Oseća neprihvatanje zbog svojih stavova i teško nalazi prijatelje i devojku, a nezaposlen je i traži posao u IT sektoru Ističe da ne voli tradicionalnu muziku, nije religiozan i ne prati sport, što dodatno otežava povezivanje sa vršnjacima "Ostati ili otići", pita se 26-godišnji Srbin, koji tvrdi da se u našoj zemlji ne oseća kao kod kuće, niti "dobrodošlim u Srbiji". Zbog nerazumevanja ostalih ljudi koji se, kako kaže, predstavljaju kao prastari nebeski narod,












