Kup Srbije u kategoriji dece ide u Taur
Šabačke novosti pre 1 dan

Na terenima ergele Kelebija danas je održano drugo kolo Kupa Srbije u preskakanju prepona, a takmičari Konjičkog kluba „Taur“ ostvarili su zapažen uspeh osvojivši zlatnu, srebrnu i bronzanu medalju.
U kategoriji dece najuspešnija je bila Olga Kovačević sa grlom King, koja je osvojila prvo mesto i zlatnu medalju. Njena klupska drugarica Viktorija Lazić sa Lalom takođe je parkyr prošla bez greške, ali je zbog nešto slabijeg vremena zauzela drugo mesto i okitila se srebrnom medaljom. Odlične rezultate Olga Kovačević i King upotpunili su i u ukupnom plasmanu za kategorije dece, juniora i seniora, gde su zauzeli treće mesto i osvojili bronzanu medalju. Boje KK












