Jaramaz završio misiju u Sloveniji
B92 pre 1 dan

Ognjen Jaramaz više nije član Cedevita Olimpije, saopštio je slovenački klub na zvaničnom sajtu.
Srpski reprezentativac se rastao sa ovim timom posle nešto više od pola godine, kada je došao iz Ilirije, i biće slobodan u izboru nove sredine. Imao je peh Jaramaz da se povredi kada je stigao u Cedevita Olimpiju, pa nije uspeo u potpunosti da se nametne Zvezdanu Mitroviću. Na kraju su obe strane odlučile da je najbolje da se rastanu. "Cedevita Olimpija i Ognjen Jaramaz završavaju zajednički put. Ognjen se pridružio „Zmajevoj porodici" u novembru 2025. godine i












