Srbi su glasali! Na ova mesta u Srbiji više nikada ne bi otišli na odmor
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs

Iako domaći turizam poslednjih godina doživljava pravi procvat, izgleda da nisu sva iskustva naših turista idealna.
Jedno obično pitanje u Fejsbuk grupi Srbija Izbliza pokrenulo je lavinu komentara, a besni i razočarani građani Srbije iskreno su priznali koja su to mesta koja su ih toliko razočarala da na njih više nikada ne bi kročili. Skupilo se više od hiljadu komentara, a mesto koje se najviše ponavljalo u komentarima rekli bismo da je Zlatibor. Srbi su rekli svoje! Na Zlatibor više nikada ne bi otišli na odmor. Ali, ubrzo su im odmah odgovorili oni koji vole Zlatibor i










