Ana Bekuta u finalu otkrila da li napušta Zvezde Granda! Progovorila i o kolegama iz žirija: "Nismo znali..."
Telegraf pre 5 dana | Telegraf.rs

Ana Bekuta večeras u finalu "Zvezda Granda" ima čak troje kandidata koji se bore za pobedu, a pred početak spektakla nije krila zadovoljstvo i ponos zbog njihovog uspeha.
Pevačica je istakla da joj je upravo finale omiljeni deo takmičenja, jer je sav posao sa kandidatima već završen i sada preostaje samo da uživa u njihovim nastupima. - Raspoložena sam zato što je meni ovo omiljeni deo takmičenja. Sve što smo radili, do sada smo uradili. Sada više ništa od mene ne zavisi i opuštena sam. Pijem piće i gledam nastupe - rekla je pevačica i otkrila kako reaguju finalisti nakon proglašenja pobednika: - Ovo su normalna deca iz normalnih












