Odbornica podnela prijavu Ministarstvu finansija protiv niške opštine Palilula
Medijska kutija pre 1 dan | Vesna Torović

Odbornica u Skupštini grada Niša Tamara Milenković Kerković podnela je prijavu budžetskoj inspekciji Ministarstva finansija u ime Udruženja „Nišlije da se pitaju“. -Zatražila sam vanredan inspekcijski nadzor u niškoj opštini Palilula, jer je opština potrošila gotovo miliona dinara da bi postavila dva otpadna vozila prekrivena imitacijom trave u zapuštene parkiće pored pružnih prelaza-navela je ona. Odbornica je dodala da je šlep služba juče, nakon burnih reakcija






