Srbija doživela šesti poraz u Ligi nacija

Danas pre 19 sati  |  M. L.
Srbija doživela šesti poraz u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije su u Manili u okviru osmog kola Lige Nacije poražena sa 3:1 (25:22, 18:25, 25:16, 25:20) od Amerike.

Srbija je u prvom setu vodila 19:15, ali onda je usledio neverovatan pad i Amerikanke su taj set dobile sa 25:22. Ipak, u drugom su izabranice Zorana Terzića zaigrale kako znaju i uz konstantno vođstvo Srbija je stigla do 25:18. Treći set je bio obrnuta priča od drugog. SAD je poveo sa 3:0 i do kraja su rutinski privele taj set i slavile su sa 25:16. Nije bilo uzbeđenja ni u četvrtom setu koju je Amerika dobila sa 25:20. Tako Srbija posle osam kola ima samo dve

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »