Amerikanke ipak prejake za Srbiju na rastanku od Pasag Sitija
Sport klub pre 19 sati | Autor: Igor Jagličić

Porazom od reprezentacije SAD (1:3), odbojkašice Srbije završile su drugu nedelju Lige nacija na Filipinima.
I pored činjenice što na ovom meču nisu osvojile ni bod, izabranice Zorana Terzića mogu da budu zadovoljne prikazanim protiv sjajnih Amerikanki, koje su na ovom meču igrale sa najjačom mogućom postavom. Bez Aleksandre Uzelac, sa Mirković – Zubić, Ticom – Čajić, te Kurtagić i Aleksić u postavi, Srbija je podigla gard od početka i izazvala favorizovane rivalke. Nažalost, u prvom periodu je propuštena velika prilika. Povela je Srbija 19:15 i nažalost, tu potpuno












