Odbojkašice Srbije izgubile od favorizovanih Amerikanki: Novi poraz u Ligi nacija
Euronews pre 24 sata | Autor: Euronews

Najbolja ženska odbojkaška reprezentacija Srbije porazom je završila drugi turnir Lige nacija, na Filipinima, ali nije se obrukala protiv Sjedinjenih Američkih Država, ovog jutra, naprotiv - 1:3 (22:25, 25:18, 16:25, 20:25).
Nije uspela da izrežira duel u pet činova, kao što je bio slučaj mnogo puta poslednjih godina, ali je pružila snažan otpor timu sa samo jednim porazom ove sezone u LN. Dokle je imala snage i koncentracije da se nadigrava sa srebrnom selekcijom sa poslednjih Olimpijskih igara. Malo je nedostajalo da dobije prvi set. Imale su naše devojke obećavajućih plus četiri (19:15), ali su tada i nakon 21:21 dozvolile rivalkama poenterske serije, što ih je na kraju koštalo












