Šamar realnosti protiv Amerike: Srbija uzela set, ali nije imala snage za senzaciju!
Hot sport pre 1 dan

Jedna igračica ponovo iskočila u prvi plan uprkos porazu od 3:1! Odbojkašice Srbije nisu uspele da naprave iznenađenje protiv selekcije SAD u poslednjem meču drugog turnira Lige nacija, pošto su poražene rezultatom 3:1, iako su uspele da osvoje jedan set i pokažu trenutke dobre igre.
Amerikanke su bile stabilnije u ključnim momentima i tako potvrdile ulogu favorita, dok Srbija ovaj turnir završava sa skorom 2-6 i sada se okreće završnom nadmetanju koje ih očekuje u Beogradu. Ipak, uprkos porazu, jedna stvar ponovo se izdvojila – Nina Čajić. Ona je još jednom iskoristila ukazanu šansu i bila najraspoloženija u redovima Srbije, završivši meč sa 18 poena – od čega 15 iz napada, uz dodatna dva bloka i jedan as servis. A post shared by Volleyball












