Šok u Eliti! Asmin nominovan za izbacivanje, njih četvoro će se boriti za opstanak: Zadrugarka grcala u suzama
Telegraf pre 17 sati | Telegraf.rs

Veče u rijalitiju "Elita 9" donelo je burne reakcije učesnika nakon što su saopštene najnovije nominacije za izbacivanje.
Voditeljka Ivana Šopić otkrila je takmičarima ko će ove nedelje strepeti za opstanak u rijalitiju, a atmosfera je u trenutku postala veoma napeta. Prvi nominovani takmičar je Asmin Durdžić, koji je poslat u izolaciju. Nakon toga, svoj sud dali su i članovi grupe "Odabrani", koji su za nominovane izabrali Uroša Stanića i Aleksandru Jakšić. Konačnu reč imali su gledaoci, a njihovom odlukom u izolaciju odlazi i Murat Asylguzhin, koji će se zajedno sa ostalim








