Plivački klub “Leskovac” osvojio 17 medalja

Jugmedia pre 18 sati  |  JuGmedia
Plivački klub “Leskovac” osvojio 17 medalja

Na takmičenju „Petnica Kup 2026″ u Valjevu, Plivački klub “Leskovac“ predstavljalo je 9 takmičara, koji su osvojili ukupno 17 medalja.

Inače, na ovom takmičenju, ukupno je učestvovalo 700 plivača iz 39 klubova iz zemlje i regiona. Osvajači medalja su: Emilija Plavšic 2014 -bronzana medalja 50m delfin -bronzana medalja 100m prsno Matija Aleksić 2015 -zlatna medalja 50m delfin -zlatna medalja 100m delfin -zlatna medalja 100m kraul Nikolina Maksimović 2012 -bronzana medalja 100m kraul -bronzana medalja 100m delfin Anastasija Djokić 2014 -srebrna medalja 50m kraul -srebrna medalja 100m kraul -srebrna

Povezane vesti »

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »