Poginula dr Emilija Avramčeva, iza nje ostali ćerka Magdalena i sin Konstantin
Telegraf pre 5 dana | Telegraf.rs / Kurir.mk

Dr Emilija Koteska Avramčeva preminula je u ranim jutarnjim časovima od posledica tragične saobraćajne nesreće koja se dogodila juče popodne, na auto-putu na ulazu u Varšavu.
Najdublje saučešće njenoj porodici, ćerki Magdaleni, sinu Konstantinu, majci i sestri izrazila je Ambasada Makedonije u Varšavi, odakle su saopštili da je gubitak ogroman i nenadoknadiv. – Dr Emilija je bila osoba izuzetne energije: izuzetno uspešna u svojoj profesiji kao lekar, izvanredan menadžer svoje privatne poliklinike u Žirardovu sa preko 70 zaposlenih lekara, uspešan biznismen i preduzetnik, ali, istovremeno, potpuno posvećena „makedonskoj stvari“ u












