Nina Čajić: Možemo da igramo sa svima, jedva čekamo utakmice u Beogradu
RTS pre 18 sati

Odbojkašica Srbije Nina Čajić izjavila je da je njen tim pokazao na turniru druge sedmice Lige nacija na Filipinima da može da igra sa svima.
Odbojkašice Srbije su poražene ranije danas u Pasig Sitiju od selekcije Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 1:3, po setovima 22:25, 25:18, 16:25, 20:25 u poslednjoj utakmici druge sedmice Lige nacija. "Energija je bila odlična u prva dva seta, posle toga je malo pala i Amerikanke su to u potpunosti iskoristile. Što se tiče turnira, mislim da smo pokazale da možemo da igramo sa svima. Jedva čekamo da vas vidimo u Beogradu. Daćemo svoj maksimum da pobedimo na sve












