Beograđanin (55) na Čukarici pucao na mladića (25) nakon svađe u saobraćaju, pa udario motociklistu
Newsmax Balkans pre 13 sati | Newsmax Balkans

Beogradska policija uhapsila je D. D. (56) zbog sumnje da je nakon konflikta u saobraćaju u naselju Rakovica pucao na mladića (25), saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Srbije.
Kako piše u saopštenju MUP Srbije, D. D. je , upravljajući vozilom marke "mercedes", nakon konflikta mladićem koji je vozio kombi ispalio nekoliko hitaca iz vatrenog oružja u njegovom pravcu. Dok su se udaljavali, D. D. je, kako se sumnja, na teritoriji Čukarice, najpre vozilom udario u navedeni kombi koje je udarilo u motociklistu koji je tom prilikom zadobio laku povredu. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova. On će uz krivičnu prijavu biti priveden












