Toni osuđen jer je pio pivo ispred seoske prodavnice: Mora da plati 150 evra
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs/ danica.hr

Četrdesetogodišnji Toni proglašen je krivim i osuđen na novčanu kaznu jer je pio pivo ispred seoske prodavnice oko 10 časova ujutru.
Prema zvaničnoj presudi, nesvakidašnji događaj odigrao se ispred prodavnice "Mlin i pekare" u mestu Rakitovec kod Velike Gorice. U obrazloženju suda se navodi da se Toni "kao pešak odao pijančenju na javnom mestu na autobuskoj stanici ispred Mlin trgovine u Rakitovcu, čime je počinio prekršaj protiv javnog reda i mira". Zbog ovog postupka prekršajna sudija mu je izrekla novčanu kaznu u iznosu od 150 evra. Toni je na suđenju odlučio da prizna krivicu, ali je pred






