Umesto druga polagao vozački ispit: Obojica završila sa krivičnom prijavom u Nikšiću
Mondo pre 12 sati | Tamara Birešić

Službenici Jedinice za suzbijanje ekonomskog kriminala Odeljenja bezbednosti Nikšić podneli su Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću krivičnu prijavu protiv dva lica zbog sumnje da su izvršila krivična dela u vezi sa polaganjem vozačkog ispita.
Krivična prijava podneta je protiv Ž.A. (18) iz Nikšića zbog sumnje da je izvršio krivično delo navođenje na overavanje neistinitog sadržaja. Sumnja se da se prijavljeni Ž.A. 30. maja 2026. godine, u prostorijama jedne auto-škole u Nikšiću, lažno predstavio kao D.J. i upotrebio njegovu ličnu kartu, dovodeći u zabludu članove Komisije za polaganje vozačkog ispita, te da je u ime navedenog lica polagao praktični deo vozačkog ispita. Krivična prijava podneta je i









