Gotovo je, Partizan vraća ljubimca Grobara: Još jedno veliko ime stiže u Humsku
Mondo pre 9 sati | Mladen Šolak

Krilnui centar Armanija, Zek Ledej (32), ponovo će igrati u Partizanu.
On se vraća dve godine posle odlaska iz Humske, u kojoj je ostavio dubok trag od 2021. do 2024. godine. Osvajač je ABA lige sa crno-belima 2023. i u Beogradu će igrati svoju devetu uzastopnu evroligašku sezonu, a saigrač će mu biti sjajni australijski šuter Peti Mils. Ledej dolazi u Partizan kao slobodan igrač jer mu je posle osvajanja titule sa Armanijem u Italiji istekao ugovor. Ovaj transfer je ranije u toku dana najavio Mozzart sport. Partizan će uz lidera












