Muk u Eliti! Četvoro takmičara se bori za opstanak u Zadruzi: Ova ukućanka digla frku odmah
Telegraf pre 7 sati | Telegraf.rs

Voditeljka Ivana Šopić iznenadila je učesnike rijalitija "Elita 9" saopštivši konačne odluke o nominacijama za ovu nedelju.
Nastale su burne reakcije nakon njenog saopštenja budući da će četiri takmičara da se bore za opstanak. Asmin, Uroš, Aleksandra i Murat pakuju kofere za izolaciju Voditeljka Ivana Šopić je jasno prenela odluke takmičarima i otkrila ko odlazi u izolaciju. - Asmin Durdžić ide u izolaciju i on je prvi nominovani takmičar”, saopštila je Ivana učesnicima. Pored Asmina, poznato je i koga su nominovale ostale grupe koje prate i učestvuju u rijalitiju. Od strane takozvanih








