Marina Visković stigla sa puta punih kesa: Pevačica u farmerkama i majici grmi, liniju dovela do savršenstva
Telegraf pre 6 sati | Telegraf.rs

Pevačica Marina Visković doputovala je na aerodrom nakon jednog od svojih brojnih nastupa, a pažnju prisutnih privukla je svojim ležernim, ali veoma upečatljivim izdanjem.
Marina je za put odabrala jednostavnu belu majicu i farmerke, a uz prtljag je nosila i nekoliko prepunih kesa, pa je otkrila da je slobodno vreme između obaveza iskoristila za šoping. Sudeći po osmehu na njenom licu, pevačica je bila više nego zadovoljna ulovom koji je donela sa puta. I u opuštenom izdanju bilo je nemoguće ne primetiti njenu besprekornu figuru. Marina već duže vreme vredno trenira i vodi računa o ishrani, a rezultati su i te kako vidljivi. Mnogi se










