Milica Gardašević ostvarila najbolji rezultat sezone, ni to nije bilo dovoljno za medalju
Telegraf pre 11 sati | Telegraf.rs

Srpska atletičarka Milica Gardašević, uz Armina Sinančevića (bronza prvog dana) verovatno najveće ime u našem timu za Balkansko prvenstvo, a drugog dana takmičenja, upravo je atletičarka Vojvodine izašla na zaletište, ali nije osvojila medalju.
Na četvrtom takmičenju od početka juna, Milica je ostvarila i najbolji rezultat u letnjoj sezoni i skokom od 6.50 metara ipak ostala na četvrtom mestu. Beležila je i rezultate od 6.48 i 6.46, kao i 6.34, imala samo dva prestupa, ali nije bilo dovoljno. Rumunke Ramona Elena Verman, koja je oborila lični rekord sa 6.78 i osvojila zlatnu medalju, kao i Alina Rotaru-Kotman sa 6.64 i srebrom, obeležile su nadmetanje u skoku udalj. Bronza je pripala Filipi Fotopulu sa











