Vučić: FSB nikad ne bi potpisao lažni izveštaj o zvučnom topu
Radio 021 pre 4 sati | Beta

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo je zahvalio ruskoj FSB što je zajedno sa srpskom službom potvrdila da na protestu u Beogradu 15. marta 2025, nije bio upotrebljen zvučni top. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Kazao je da je FSB jedna od najuglednijih službi na svetu i da nikad ne bi izdala lažno mišljenje sve i da su hteli da pomognu. "Ja ću vam ponoviti, da je neko pucao iz zvučnog topa ne bih bio predsednik ni dana više. Zato smo pozvali i FBI i FSB da dođu i da utvrde", rekao je predsednik. On legitimitet istraživanja pripisuje profesionalizmu direktora FSB-a Aleksandra Botnikova. "Vi mislite da će Botnikov da vam stavi potpis na nešto što je laž? Da je sve hteo da










