Đoković doputovao u London: Novak juri osmu titulu na najprestižnijem gren slemu

Kurir pre 4 sati
Đoković doputovao u London: Novak juri osmu titulu na najprestižnijem gren slemu

Srpski teniser Novak Đoković doputovao je u London gde će finiširati pripreme za predstojeći gren slem turnir u Vimbldonu.

Đoković je na Instagram profilu objavio fotografiju koja govori da je počeo sa treninzima u glavnom gradu Engleske. Najprestižniji turnir u tenisu igra se od 29. juna do 13. jula. Đoković je čak sedam puta osvajao ovaj turnir na travi, a poslednji put 2022. godine. Ono što je posebno interesantno jeste da je Đoković osvajao Vimbldon svake godine kada su igrana prethodna tri Mundijala u fudbalu - 2014., 2018. i 2022. godine.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »