Crvena zvezda postala šampion Srbije u boksu
Telegraf pre 3 sata | Telegraf.rs

Crvena zvezda osvojila je titulu šampiona Super lige Srbije u boksu, pošto je u velikom finalu završnog turnira na Zlatiboru savladala ekipu Kalista rezultatom 10:4.
Završnica domaćeg prvenstva okupila je najbolje timove Srbije, a publika na Zlatiboru mogla je da uživa u velikom broju kvalitetnih i neizvesnih borbi. Mečevi četvrtfinala i polufinala održani su na Kraljevom trgu pred velikim brojem ljubitelja boksa i turista, dok su mladi borci još jednom pokazali da srpski boks ima ozbiljan potencijal za budućnost. Kalist i Novi Pazar dominantno su prošli četvrtfinale identičnim rezultatima 12:2 protiv Vitezova iz Niša i










