(Video) "Nedostaje mi Halid Bešlić" Niko nije znao da je čuveni muzičar umalo promenio profesiju, progovorio i o prijatelju: "Više ne pevam njegovu pesmu"
Blic pre 4 sati

Žera iz Crvene Jabuke večeras je žiri u popularnom takmičenju "Nikad nije kasno".
Žeru su dirnule potresne priče takmičara, a kako kaže i on će se možda vratiti jednoj svojoj strasti u životu. Naime, Žera je objasnio da se ranije na drugačiji način pristupalo muzici. - Ja nisam strog, nego pravedan. Takmičari su imali jako teške periode u životu, čitao sam biografije. Pesma i leči, treba ti i kad si tužan i srećan. Ja sam hteo biti vozač kamiona, kuvar, ali nije se dalo, onda sam počeo svirati, nije se dalo. Ali, eto za kuvara "Nikad nije kasno"












