Pešić: "Ovo nikad nisam doživeo - kazna je bila bolna"

B92 pre 7 sati
Pešić: "Ovo nikad nisam doživeo - kazna je bila bolna"

Trener Bajerna Svetislav Pešić izneo je utiske posle poraza u finalu Bundeslige od Albe.

Berlinski tim je u majstoriji slavio sa 84:81 i tako "oteo" titulu. Do trofeja su stigli uprkos činjenici da su gubili 20 razlike u jednom momentu. Pešić nakon susreta nije krio razočaranje. "Nisam nikada u karijeri i svom boravku u Bajernu doživeo ovakvu situaciju. Izgledali smo odlično u prvom poluvremenu, a zatim potpuno izgubili koncept igre, kontrolu meča. Dozvolili smo rivalu da se vrati u utakmicu, a kazna je bila bila bolna", rekao je Pešić. Trofejni

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »