Flamingo revolucija Novi protesti u Tirani: Ediju Rami sad krivi Albanaci iz regiona
Telegraf pre 10 sati | Telegraf.rs/Tanjug

Protesti pokreta " Flamingo revolucija" nastavljeni su u Tirani, dok je albanski premijer Edi Rama, protiv koga su protesti i organizovani, kritikovao učešće Albanaca sa KiM i iz Severne Makedonije na skupovima.
Okupljeni su se najpre sastali na Trgu Skenderbeg i krenuli bulevarom ka zgradi Vlade, gde su, kao i prethodnih dana, održani govori pre početka marša, prenosi Albanian Post. Okupljeni su uzvikivali parole "Nova Albanija", "Došao vam je kraj" i "Rama, podnesi ostavku". Nakon obraćanja ispred zgrade Vlade, demonstranti su krenuli u marš ulicama Tirane, čime je završen današnji protest. Jučerašnji skup obeležilo je masovno učešće Albanaca iz dijaspore, koji su se u







