Pešić napustio konferenciju posle rasprave sa novinarom: "Na takva pitanja nećete dobiti odgovor"
Mondo pre 7 sati | Mladen Šolak

Legendarni srpski trener Svetislav Pešić izgubio je u svom poslednjem meču u karijeri - od Albe u majstorici nemačkog plej-ofa (2:3).
Bio je to šokantan poraz Bavaraca kod kuće u Minhenu, jer je njegov tim ispustio vođstvo od čak 20 poena sa početka treće četvrtine. Posle utakmice, Pešić je ušao u raspravu sa novinarom koji ga je pitao da li mu je posebno teško što je izgubio baš od svog bivšeg kluba, Albe, kojem je doneo prve četiri titule u klupskoj istoriji (1997-2000). "Pre svega, čestitam Albi, zaslužili su pobedu. Ako se samo ova utakmica analizira bez dubljeg ulaženja u detalje, teško je












