Vukan Savićević se oprostio od Vojvodine: "Bile su ovo najlepše godine u mom životu..."

Telegraf pre 9 sati  |  Telegraf.rs
Vukan Savićević se oprostio od Vojvodine: "Bile su ovo najlepše godine u mom životu..."

Na zimu 2024. godine, tačnije u januaru te godine, ekipu Vojvodine je pojačao Vukan Savićević.

Crnogorski reprezentativac je stigao kao veliko pojačanje, a dve i po godine kasnije - on napušta Novi Sad. Vovjodina radi punom parom i priprema se za novu sezonu, gde će igrati u kvalifikacijama za Ligu Evrope protiv Ferencvaroša. Doveli su Novosađani nekoliko pojačanja, dok je došao red i na odlaske. Jedan od njih je upravo Vukan Savićević, koji će put Tajlanda i ekipe Buriram Junajteda. Ovaj fudbaler se oprostio od Vojvodine. - Draga Vošo, stigao je na moju

Povezane vesti »

Voša - Ode Vukan!

Voša - Ode Vukan!

Sportske.net pre 6 sati
Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »