Selektor Novog Zelanda Bejzli: Nismo mogli da ponovimo dobru igru iz prvog poluvremena
Radio sto plus pre 2 sata

“Razočaravajuće je. Bili smo tako dobri u prvom poluvremenu. Dominirali smo u posedu i stvorili mnogo šansi. Izašli smo u drugom poluvremenu i mislio sam da smo bili dobro, ali nismo baš došli do tempa igre. Egipat je pojačao tempo i nismo mogli da ponovimo ono što smo tako dobro radili u prvom poluvremenu. Na kraju krajeva, to nas je povredilo”, naveo je Bejzli, a preneo sajt Međunarodne fudbalske federacije (Fifa). Reprezentacija Novog Zelanda izgubila je












