Bivši reprezentativac koji je završio u bolnici 15. marta: "Neprihvatljivo da žrtve moraju da se pravdaju"

Radio 021 pre 15 sati  |  021.rs
Bivši reprezentativac koji je završio u bolnici 15. marta: "Neprihvatljivo da žrtve moraju da se pravdaju"

Bivši reprezentativac Srbije u odbojci Marko Samardžić, koji je završio u bolnici nakon protesta 15. marta 2025. godine, oglasio se nakon navoda tužilaštva i zvaničnika "da su studenti planirali simulaciju zvučnog topa". Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Kakoje naveo Samardžić, ne može da ostane nem na "zamenu teza kojoj svi svedočimo", a zatim ispričao kako je nakon događaja tokom petnaestominutne tišine završio u bolnici nakon što mu je reagovao pejsmejker. "Teško mi je da prihvatim da se neko ko je nakon tog događaja imao osam udara defibrilatora srca, završio na lečenju i prošao kroz veoma težak period, danas predstavlja kao neko ko treba da objašnjava ili opravdava ono što mu se dogodilo. Tog 15. marta tokom

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »