Aragči pohvalio konstruktivnu atmosferu na razgovorima sa SAD u Švajcarskoj

Pravo u centar pre 3 sata  |  Maria Popović
Aragči pohvalio konstruktivnu atmosferu na razgovorima sa SAD u Švajcarskoj
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči pohvalio je kasno sinoć „pozitivnu i konstruktivnu atmosferu“ na razgovorima sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) u Švajcarskoj. „Ohrabrujući napredak je postignut, uključujući uspostavljanje mehanizma koji omogućava nastavak tehničkih diskusija“, napisao je Aragči na društvenoj mreži Iks (X) posle završetka prve runde razgovora između Teherana i Vašingtona u Švajcarskoj, opisujući „pozitivnu i konstruktivnu

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »