Veliki povratak rekordera Srbije, zemlja nije videla boljeg u 8 kategorija, doneo novu medalju našoj atletici
Telegraf pre 1 sat | Telegraf.rs

Reprezentacija Srbije u atletici osvojila je ukupno osam medalja na Prvenstvu Balkana održanom u grčkom Volosu prethodnog vikenda.
Nakon što je prvog dana osvojeno čak šest odličja, jedno srebrno i pet bronzanih, Srbija je drugog dana kompletirala takmičenje sa zlatom i još jednim trećim mestom. Rekorderka Srbije na 100 metara prepone Milica Emini slavila je sa vremenom 13.22, što ste mogli da pronađete u posebnom tekstu. Drugu medalju drugog dana takmičenja, za Srbiju je osvojio veliki povratnik Elzan Bibić, koji je u trci na 3.000 metara upisao vreme 7:57.59. Bilo je ovo prvo takmičenje za












