Iranci u svlačionici ostavili poklon Amerikancima: Sad će se tek stideti zbog ponižavanja

Mondo pre 2 sata  |  Milutin Vujičić
Iranci u svlačionici ostavili poklon Amerikancima: Sad će se tek stideti zbog ponižavanja

Fudbalska reprezentacija Irana učestvuje na Svetskom prvenstvu u SAD, Meksiku i Kanadi, ali je svima jasno da nije baš dobrodošla zbog dobro poznate političke situacije na Bliskom istoku.

Zbog toga, Amerikanci kao da sve vreme pokušavaju da otežaju posao Irancima - koji su uprkos svim "spletkama" osvojili do sada dva boda. Ne smeju da borave u SAD i njihova baza je u meksičkoj Tihuani, posle svake utakmice moraju što pre da napuste teritoriju, čak ne stignu ni da se odmore posle meča, ali bez obzira na sve - nisu zaboravili na manire. Posle mečeva sa Egiptom i Belgijom u Los Anđelesu, Iranci su ostavili poruku u svlačionici koja je postala viralna

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »