Aragči pohvalio "konstruktivnu atmosferu" na razgovorima sa SAD u Švajcarskoj

Insajder pre 3 sata  |  Tanjug
Aragči pohvalio "konstruktivnu atmosferu" na razgovorima sa SAD u Švajcarskoj

Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči pohvalio je kasno sinoć "pozitivnu i konstruktivnu atmosferu" na razgovorima sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) u Švajcarskoj.

Foto: Nathan Howard/Pool Photo via AP "Ohrabrujući napredak je postignut, uključujući uspostavljanje mehanizma koji omogućava nastavak tehničkih diskusija", napisao je Aragči na društvenoj mreži Iks (X) posle završetka prve runde razgovora između Teherana i Vašingtona u Švajcarskoj, opisujući "pozitivnu i konstruktivnu atmosferu". Aragči je dodao da je pakistansko i katarsko posredovanje omogućilo veliki napredak ka okončanju rata u Libanu. "Izvoz nafte i

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »